PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698381}
4,3 500
ocen
4,3 10 1 500
Weekend brudnych sekretów
powrót do forum filmu Weekend brudnych sekretów

proszę moderatorów o aktualizację by można było ocenić film.

Tomik_4

Też obejrzałem , nie mam jak ocenić , ale do wiadomości forumowiczów - daję 5 . Czarna komedia , którą całkiem lubię , tym razem jakoś nie przypadła mi do gustu , zabrakło tego " czegoś " .

jjarek_filmweb

To prawda. Jednak ciekawe zakończenie w tym "trójkącie" (między przestępcą - podrywaczem, a tą młodą parą. Najsłabiej zagrało w tym filmie dwóch "gliniarzy", którzy nie wyciągnęli konsekwencji wobec Alice. Ale nie chcę zdradzać zakończenia filmu.

jjarek_filmweb

A czy w filmie który widzieliście grał Broderick i pozostali z obsady??? Bo ja widziałem z inną obsadą, ale na FW nic innego nie ma, a i w filmografii aktorów tego dzieła nie ma.

Tomik_4

A czy w filmie który widzieliście grał Broderick i pozostali z obsady??? Bo ja widziałem z inną obsadą, ale na FW nic innego nie ma, a i w filmografii aktorów tego dzieła nie ma.

logan_slupsk

Le Weekend [aka Dirty Weekend] (2013) - to jest ten film i w nim nie gra Broderick. W sieci jest ten film, tylko że wszyscy, którzy go umieścili popełnili pomyłkę (poza plakatem, który jest prawidłowy) i teraz jest zamieszanie

adso41

W sieci znalazłem jeszcze taką informację: aby nie mylić tego filmu z istniejącym już, a podobnym tytułem "Le Week-End" przemieniono mu nazwę na DIRTY WEEKEND z dopiskiem LOVE IS MURDER. Film wyreżyserował Christopher Granier-Deferre - jest on z roku 2013. tu jest opis: http://www.jbspins.blogspot.com/2014/10/dirty-weekend-love-in-normandy.html

adso41

Dziękuję za info. Dzięki Tobie znalazłem ten film na FW właśnie pod tytułem "Le Weekend". Dodam, że jest słaby :)
http://www.filmweb.pl/film/Le+Weekend-2013-722759

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones