PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5960}

Gry wojenne

WarGames
6,9 11 378
ocen
6,9 10 1 11378
7,0 7
ocen krytyków
Gry wojenne
powrót do forum filmu Gry wojenne

Lennon pośmiertnie?

ocenił(a) film na 6

"Początkowo w postać profesora Falkena miał wcielić się legendarny muzyk John Lennon" - piszą w ciekawostkach. Faktycznie, jest to spora ciekawostka. Tym ciekawsza, że od 3 lat Lennon już nie żył.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Może film planowano nakręcić wcześniej, kiedy Lennon jeszcze żył?

Krzypur

Scenariusz byl pisany lata wczesniej, jak wiekszosc. Data przy filmie to data... premiery. Nawet nie produkcji.

ocenił(a) film na 6
chris_studzinski

No dobrze, ale dalej pytam - co z tego? W mojej biografii nie znajdziesz., że np. miałem zostać muzykiem "Dżemu".

ocenił(a) film na 7
Krzypur

To jest filmweb, tu jest wszystko pisane. Ja się już przyzwyczaiłem do podobnych ciekawostek, pod każdym filmem takie są. Powiem Ci od siebie że to i tak nieźle, w porównaniu z zabawą w historię, gdy np. jakiś polski aktor urodził się w Łodzi w Rosji pod dawnymi zaborami, to jest dopiero hit. Pozdrowienia ;)

ocenił(a) film na 6
snake_plissken84

Masz rację - portal bez właściwości. Dane powinny być aktualizowane (ale mi się rymneło), bo inaczej są kabaretem.

snake_plissken84

moze jesteś niedouczony ale Łódź znalazła się w zaborze rosyjskim po upadku Księstwa Warszawskiego i pod koniec epoki Napoleońskiej i była tam az do 1918/20r.

ocenił(a) film na 6
kama_2

Co brałaś?

ocenił(a) film na 7
kama_2

Tak było ale kogo to obchodzi ? To portal filmowy a nie historyczny. Piszesz nie na temat.

Krzypur

nie od 3 tylko niecały rok...film kręcono w 1982 a Lennon zginął 8.12.1980

ocenił(a) film na 7
kama_2

To kiedy kręcono film nie ma najmniejszego znaczenia. W tej sytuacji rozchodzi się o to, kiedy powstał scenariusz, a ten napisano prawdopodobnie przed śmiercią Lennona.

ocenił(a) film na 7
kama_2

Polecam czytać ze zrozumieniem wypowiedzi innych, zanim wyrwiesz się z jakąś "mądrością".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones